Vanaf september kun je de Bijbelcursus van het Evangelisch College nu ook volgen op Urk!
Door de EC-Bijbelcursus leer je de Bijbel beter lezen, begrijpen en toepassen in je persoonlijke leven. Je gaat in deze cursus door de héle Bijbel heen: alle Bijbelboeken komen één voor één aan bod. In de lessen wordt aandacht besteed aan de achtergronden, context, thema’s, moeilijke passages en de boodschap van ieder Bijbelboek.
Voorkennis is niet belangrijk, je gaat ontdekken dat je door deze cursus groeit in je geloof en God beter leert kennen.
1. Voor wie is deze cursus bedoeld?
De cursus is bedoeld voor iedereen die de Bijbel beter wil leren kennen en begrijpen. Zowel beginners als gevorderde bijbellezers zijn welkom. Voorkennis is niet nodig.
2. Wie verzorgt de lessen tijdens de cursusavonden?
De lessen worden verzorgd door docenten van het Evangelisch College. Zij zijn theologisch geschoold en hebben ervaring met Bijbelonderwijs aan gemeenteleden van allerlei niveaus. Ze zorgen voor heldere uitleg, praktische toepassing en ruimte voor vragen.
2. Wat leer ik tijdens deze cursus?
Je maakt een overzichtelijke en verdiepende reis door de hele Bijbel. Elk Bijbelboek komt aan bod, met aandacht voor achtergrondinformatie, hoofdthema’s, moeilijke teksten en de boodschap voor vandaag.
3. Hoe vaak zijn de lessen?
De lessen worden twee keer per maand gegeven, op de eerste en derde dinsdagavond.
4. Waar vinden de lessen plaats?
De lessen worden gegeven in de Morgenster. Het Evangelisch College verzorgt het lesmateriaal en de docenten.
5. Hoe schrijf ik me in?
Inschrijven kan op de website van het Evangelisch College. Gemeenteleden krijgen korting op het cursusgeld. Geef bij je inschrijving wel aan dat je lid bent van de Morgenster.